מעבר לאתר

סיון רהב מאיר

אשת תקשורת ומרצה. נשואה לידידיה, אימא לחמישה, מתגוררת בישראל, אחרי תקופת שליחות לקהילות היהודיות בארצות הברית.

עובדת בחברת החדשות, ידיעות אחרונות וגלי צה"ל, ומעבירה מדי שבוע שיעורים על פרשת השבוע למאות משתתפים, ובשידור חי לעוד עשרות אלפים ברחבי העולם. סיון מרצה בישראל ובחו"ל על תקשורת, יהדות, ציונות וניו-מדיה. נבחרה על ידי העיתון "גלובס" לאשת התקשורת האהובה בישראל.

הרצאות:

לגדול על מסכים, סיפור אישי  סיפורים ייחודים על סקופים ועל מאחורי הקלעים של התקשורת הישראלית. מה שכחו לשאול את סיון חבריה לכיתה אחרי הופעה באולפן עם דודו טופז? מה השינוי הדרמטי שגילתה בשנים האחרונות, שהוביל להקמת פרויקט "החלק היומי"? איך שיעור פרשת השבוע הגיע עד ל"ארץ נהדרת"? לבסוף אוספת סיון את כל המסרים והלקחים מתוך אבני הדרך והתחנות שתיארה.

 

זוגיות, הורות, משפחה וקריירה בעידן הניו-מדיה – על הרשתות החברתיות והשפעת המסכים על חיינו כהורים וכבני זוג. איך אפשר לשמור על איזון ושליטה? האם ואיך לבנות לעצמנו "אישיות דיגיטלית"? איך יום הרווק הסיני משנה את התקשורת, ובעצם את האנושות? הרצאה מצחיקה ומעוררת מחשבה, כולל הצעות ליישום. 

 

הדופק היהודי: פרשת השבוע, יהדות וחגים – הרצאות על מועדי השנה ומעגל השנה, מתוך חיבור לאירועים אקטואליים ולחיינו האישיים. יש גם הרצאות מיוחדות ל"יום האישה", "יום המורה", ערב בת מצווה לאימהות ובנות ועוד.

 

הרצאות מיוחדות ל"יום האישה":

  • המסע שלי, בין הילדים לאולפן החדשות, בין רמת השרון לירושלים – הרצאה אישית
  • משפחה, קריירה, ווטסאפ – השילוש הלא-קדוש של דורנו
  • הנשים הגדולות שזכיתי לראיין, ומה שלמדתי מהן
  • נשים בעולם היהודי – על מקורות השפעה והשראה לכולנו 

 

מאויב לאוהב, החברה הישראלית – היחסים בין המגזרים השונים בישראל. עד כמה החברה שלנו מסוכסכת ומפולגת? השפעת התקשורת על היחסים בינינו, כולל דוגמאות וסיפורים מאחורי הקלעים.

 

מיץ תפוזים בתפוח הגדול – ישראל והעולם היהודי. הרצאה על תקופת השליחות המשפחתית בארה"ב, מה אפשר ללמוד מההבדלים התרבותיים בינינו? הצצה לקהילות יהודיות בעולם. משימת ההסברה – איך לשפר את דימוי ישראל בעולם?

 

פותחים אולפן – "תוכנית טלוויזיה" על החברה או הארגון שלכם. אתם קובעים מי יהיה על המסכים. סיון מנחה פאנל או מראיינת אחד-על-אחד נציגים מתוך החברה, חברי הנהלה או עובדים וחושפת לקהל סקופים חדשים על העמיתים לעבודה. 

 

אפשרויות נוספות: הרצאות משותפות של סיון וידידיה מאיר על הזוגיות והחיים של שני אנשי תקשורת בבית אחד. וגם: הרצאה משותפת עם חמותה, מנחת ההורים זיווה מאיר, על חינוך ילדים. 

להזמנה

שם האומן
תאריך הארוע
כמות קהל
סוג קהל
שם המזמין
דוא״ל
טלפון
סגור נגישות